Drukuj

Ogłoszenia

 Nowa Ruda, dnia 24.03.2019 r.

Ogłoszenia Parafialne

III Niedziela Wielkiego Postu

 1. Dzisiaj rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne , które prowadzi Ojciec Damian Stachowicz Franciszkanin. Nabożeństwo Gorzkich Żali  o godzinie 16.30. Po nim Msza św. z nauką ogólną, a o 21.00 apel jasnogórski. Zachęcam do  czynnego udziału w rekolekcjach wielkopostnych. We wtorek spowiedź  rano od 8.30 do 9.00 i  wieczorem od 16.30 do 17.00.
 2. Tak jak to było zapowiadane  w ubiegłą niedzielę  - dzisiaj przy wyjściu z kościoła  zbierane są ofiary na misje „ Ad gentes”.
 3. W poniedziałek przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Podczas Mszy św. o godzinie 17.00 adopcja dziecka poczętego.
 4. W piątek  Nabożeństwo Drogi Krzyżowej  o godzinie 16.30,  a po nim  wieczorna Msza św. – zapraszam  wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych.
 5. Zachęcam do składania   ofiar  na kwiaty do Bożego Grobu.  Za złożone ofiary na ten cel już teraz składam serdeczne „ Bóg zapłać”.
 6. Natomiast swoje  ofiary  na cele  związane z wielkopostną jałmużną  można składać do puszki znajdującej się obok figury św. Antoniego . 
 7. W zakrystii można zamawiać intencje Mszy św.  Są również do nabycia paschaliki  wielkanocne.
 8. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za ofiary. W tym tygodniu o ofiary proszę mieszkańców ul. Andersa od nr 11 do końca.
 9. Dziękuję za ofiary złożone na renowacje stacji drogi krzyżowej.
 10. Dziękuję za pomoc i życzliwość.
 11. Program rekolekcji

Ks. Stanisław Kasztelan - Proboszcz