Drukuj

Ogłoszenia

 

Nowa Ruda, dnia 26.05.2019 r.

Ogłoszenia Parafialne

 VI Niedziela Wielkanocna

 1. Zapraszam na nabożeństwa  majowe w poniedziałek o 7.30 w pozostałe dni tygodnia o 16.30, po nim wieczorna Msza św.
 2. Dzisiaj na 18.30  zapraszam całą LSO na spotkanie, które  odbędzie się w kościele.
 3. Natomiast  na godzinę 20.00 zapraszam  młodzież   przygotowującą się do sakramentu bierzmowania oraz ich świadków i ich bliskich  na wspólną modlitwę  przed Najświętszym Sakramentem.
 4. Jutro tj.  poniedziałek  o 16.30 spowiedź przed bierzmowaniem. We wtorek o 18.00 próba generalna.
 5. W środę do naszej parafii przyjedzie ks. Biskup Ordynariusz Ignacy Dec, który udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania. Serdecznie zapraszam  całą wspólnotę parafialną na wspólną  Msze św. z księdzem Biskupem, któremu złożymy życzenia z racji jego 50 rocznicy święceń kapłańskich i 15 rocznicy sakry biskupiej oraz będziemy chcieli poprzez  naszą modlitwę podziękować za dar jego posługi kapłańskiej i  biskupiej. Msza św. o godzinie 17.00. Kandydaci do sakramentu bierzmowania przychodzą o 16.40.
 6. Najbliższa sobota , to I sobota miesiąca o godzinie 16.30 różaniec wynagradzający  Niepokalanemu Sercu Maryi , póżnie Msza św.  a po Mszy nabożeństwo I soboty połączone z nabożeństwem czerwcowym ku czci Najświętszego Serca Jezusowego.
 7. Przyszła niedziela to I niedziela miesiąca po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu , a po Mszy św. godzinie 11.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
 8. Do nabycia prasa  katolicka:  Gość Niedzielny i Niedziela.
 9. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie naszej świątyni, a w tym tygodniu proszę o ofiarę na sprzątanie  kościoła od rodzin zamieszkałych przy ulicy Świdnickiej od nr 23 do nr 27.
 10. Dziękuję za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na renowacje stacji drogi krzyżowej.
 11. Dziękuje za pomoc i życzliwość. 

 Ks. Stanisław Kasztelan - Proboszcz