Drukuj
Paź
01

Nabożeństwo różańcowe 2018

Modlitwa różańcowa jest wielkim skarbem Kościoła. Jednoczy ludzi, którzy odmawiając różaniec, rozważają tajemnice życia Jezusa i Maryi, ubogacają swoją duchowość i wypraszają potrzebne łaski. Różaniec jest modlitwą, która może zdziałać cuda!

Tegoroczne nabożeństwa październikowe z woli Ojca Świętego były ofiarowane za Kościół. "Proszę was, abyście w październiku modlili się w intencji Kościoła, aby Najświętsza Maryja Panna i Michał Archanioł bronili Go przed działaniem złego ducha, który atakuje i dzieli wspólnotę wierzących" - zachęcał papież Franciszek.

Również tegoroczne Nabożeństwo Różańcowe przeżywaliśmy pod hasłem „Módl się za nami grzesznymi”. W tym roku przypada bowiem 160 rocznica objawień Matki Bożej w Lourdes. Dzieci i młodzież z naszej parafii jak również dorośli mieli możliwość poznać historię objawień Matki Bożej w Lourdes i to, co przez Bernadetę Soubirous przekazała Najświętsza Maryja Panna. Każdego dnia o 16.30 od wtorku do piątku przed Najświętszym Sakramentem pod opieką księdza proboszcza i katechetek dzieci i młodzież rozważała tajemnice różańcowe.

Przejdź do galerii