Drukuj
Mar
25

Duchowa adopcja dziecka poczętego 2019

Duchowa Adopcja jest piękną ofiarą modlitwy w intencji dziecka, które żyje gdzieś na świecie w łonie swojej mamy, ale z nieznanych nam przyczyn grozi mu śmierć z ręki człowieka, jeszcze przed narodzeniem.

Dziecko to jest znane tylko Panu Bogu. Modląc się codziennie, przez dziewięć miesięcy, o jego życie, głęboko wierzymy, że Pan Bóg w swojej wielkiej miłości wysłucha naszej prośby i ocali je od zagłady. Modlimy się również w intencji jego rodziców, aby Pan Bóg obdarzył ich miłością i odwagą potrzebną do przyjęcia poczętego życia wbrew naciskom ludzi, którzy hołdują cywilizacji śmierci.

Modlitwa ta trwa 9 miesięcy i polega na codziennym odmawianiu jednej tajemnicy różańcowej oraz specjalnej modlitwy w intencji dziecka i jego rodziców. Do modlitwy można dołączyć dowolnie wybrane dodatkowe postanowienia.

 W tym roku, 25 marca 2019r. podczas Mszy św. wieczornej, w naszej wspólnocie parafialnej po raz kolejny złożone zostały uroczyste przyrzeczenia podjęcia dzieła Duchowej Adopcji .

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli się tego pięknego dzieła. Niech Pan Bóg błogosławi to dzieło i obdarza wszelkich łask dla osoby modlącej się jak i jej rodziny.

przejdź do galerii