Drukuj
Lis
03

Plejada Świętych 2019

Dnia 3 listopada 2019r. o godzinie 11.00 w parafii św. Barbary w Nowej Rudzie odbyła się „Plejada Świętych- Wielkie Imieniny 2019”. Podobnie jak w poprzednich latach, również w tym roku plejada została zorganizowana w pierwszą niedzielę po Wszystkich Świętych. Podczas Mszy świętej dzieci z naszej parafii z klas 1-5 przedstawiły sylwetki świętych i błogosławionych. Nie zabrakło pięknych strojów i rekwizytów- atrybutów świętych. Na zakończenie Mszy świętej ksiądz proboszcz Stanisław Kasztelan rozdał wszystkim małym artystom pamiątkowe dyplomy i słodycze. Wielkie podziękowania ksiądz Stanisław skierował do rodziców i dziadków za przygotowanie dzieciom strojów i atrybutów świętych. Również podziękowania przekazał katechetce Mirosławie Briń za przygotowanie i zorganizowanie Plejady świętych w naszej parafii.

Przejdź do galerii