Drukuj

Ogłoszenia

 

 

Nowa Ruda  dnia 05.12.2021 r.

Ogłoszenia Parafialne 

II NIEDZIELA ADWENTU 

 1.     Z racji I Niedzieli miesiąca po Mszach św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja, a po Mszy św. o godzinie 11.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.

 2.     Dzisiaj dzień modlitw w intencjach Kościoła na Wschodzie. Za tydzień  Mszach św. zbiórka ofiar na pomoc Kościołowi na Wchodzie. Za złożone ofiary już teraz składam serdeczne Bóg zapłać.

 3.     Zapraszam na roraty od wtorku do piątku - godzina 17.00.   Dzieci komunijne oraz młodzież i LSO w ramach katechezy parafialnej uczestniczą w roratach.

 4.     Okazja do skorzystania z sakramentu pokuty codziennie pół godziny przed Mszą św.

 5.     Dziękuję za posprzątanie kościoła i za ofiary. W tym tygodniu o ofiarę na sprzątanie kościoła proszę mieszkańców ulicy Świdnickiej od nr 39 do  44.

 6.     W zakrystii można jeszcze zamawiać intencje mszalne na 2022 rok.

 7.     Zachęcam do czytania i nabywania prasy katolickiej „ Gość Niedzielny „ i „ Niedziela”

8.       Dziękuję za pomoc i życzliwość oraz za przygotowanie  odpustu: p. Annie i Antoniemu Dominiak, p. Ewelinie Mrozickiej, p. Marcie Iciek, , p. Danucie Szarowicz, p. Mirosławowi Stodulskiemu, p. Bożenie i Krystynie Turkowicz, p. Zbigniewowi Karczewskiemu, p. Wiesławowi Szewczykowi, p. Elżbiecie Wojtowicz.

 9.     W gablocie wywieszony jest rozkład spowiedzi świątecznej w naszym   dekanacie.  U nas spowiedź , będzie 18.12.2021   tj.  sobota  - rano od 8.30 – 9.00 i  wieczorem od 16.00  - 17.00.

 10.   Dzisiaj zbiórka dla  Lenki

Ks. Stanisław Kasztelan - Proboszcz