Drukuj
Sty
31

ZMARŁA ZOFIA SZCZUR ANIMATORKA JERYCH RÓŻAŃCOWYCH W NASZEJ PARAFII

Ze smutkiem zawiadamiamy, że w niedzielę 30 stycznia 2022r. o godzinie 5.00 nad ranem, po ciężkiej chorobie w wieku 69 lat odeszła do wieczności animatorka diecezjalnych Jerych Różańcowych na terenie całego kraju Zofia Szczur.

W naszej parafii już od zorganizowania pierwszego Jerycha dużym wsparciem była animatorka Zofia Szczur. Dzięki jej nieustannej modlitwie, pięknych katechez i nauk jakie prowadziła w kościele, ale i również w szkole na religii odwiedzając i zachęcając nasze dzieci i młodzież do modlitwy różańcowej adorując Jezusa przed Najświętszym Sakramentem wiele cudów, nawróceń wydarzyło się w naszej parafii.

Msza święta pogrzebowa odbędzie się w czwartek 3 lutego 2022 o godzinie 14.00 w kościele katedralnym Zmartwychwstania Pańskiego i św. Tomasza Apostoła w Zamościu.

Modlimy się do Boga Miłosiernego o przyjęcie ofiary życia i cierpienia śp. Zofii Szczur i o wieczną dla Niej radość.

Niech świętych obcowanie i żywot wieczny dla nas będą pocieszeniem, a dla zmarłej Zofii  rzeczywistym udziałem.

 

Wieczny odpoczynek racz zmarłej dać, Panie,

a światłość wiekuista niechaj Jej świeci.

Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.