Drukuj
Wrz
11

Poświęcenie plecaków klas 1

W Kościele w Polsce rozpoczyna się Tydzień Wychowania. Hasłem tegorocznego, XII Tygodnia Wychowania, który będzie trwał od 11 do 17 września 2022 roku są słowa   z  Ewangelii św. Jana: „Ja jestem drogą i prawdą, i życiem” (J 14,6). W tym roku towarzyszyć nam będzie postać św. Józefa Bilczewskiego, arcybiskupa Lwowa, wspaniałego duszpasterza, wielkiego patrioty i wychowawcy zatroskanego o dobro dzieci i młodzieży. Łącząc się w modlitwie o troskę dzieci i młodzieży w naszej parafii 11.09.2022 na Mszy św. o godz. 11.00 odbyło się  poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych uczniom klas pierwszych. Po Mszy św. ksiądz proboszcz poprowadził krótkie spotkanie z dziećmi i ich Rodzicami klas 1 na temat trzyletniego przygotowania dzieci do pierwszej Komunii świętej.

Na zakończenie proboszcz naszej parafii ksiądz Julian Rafałko wszystkim uczniom klas I wraz z modlitwą błogosławieństwa w nowym roku szkolnym życzył dobra i sukcesów w podejmowanych trudach.

Przejdź do galerii